Różany Dwór

Witamy serdecznie.

Hotel i Restauracja „Różany Dwór” jest zlokalizowany nieopodal Legionowa (20 km od Warszawy) w malowniczym otoczeniu pól i lasów zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego.

Jesteśmy obiektem nowym, utrzymanym w konwencji pałacowej. Wyróżnia nas reprezentacyjna sala balowa o wysokości siedmiu metrów, ozdobiona niezwykłej wielkości kryształowymi żyrandolami. Z sali głównej można bezpośrednio przejść do ogrodu otulonego, od wiosny do jesieni, zapachem tysiąca kwitnących krzewów różanych. Wyjątkowe wnętrza, wykwintne menu i dyskretna obsługa sprawią, że każde uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Jednorazowo jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie dla 300 gości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Restauracji. Nasz Szef Kuchni, przyrządzi specjalnie dla Państwa tradycyjne potrawy kuchni polskiej z uwzględnieniem produktów sezonowych, regionalnych oraz dziczyzny.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 12 komfortowych pokoi z łazienkami oraz jeden apartament dla nowożeńców. Obiekt jest monitorowany i dozorowany przez profesjonalną agencję ochrony. Dysponujemy parkingiem dla wszystkich Gości.

Booking