• Recepcja +48 22 428 30 35
  • przyjęcia +48 510 486 285

Wesela

wesele


PRZYJĘCIE, KTÓRE ZAPAMIĘTACIE NA LATA


Ślub i wesele to wydarzenia, których organizację warto powierzyć specjalistom. „Różany Dwór” posiada własne duże zaplecze gastronomiczne z doświadczonym personelem i bogatym menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Dbamy o najdrobniejsze detale

wedding-1

Zadbamy o właściwe przywitanie gości weselnych, zaoferujemy wykwintne dania oraz luksusowe pokoje. Dzięki temu każda uroczystość przebiegnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Wyjątkowy apartament dla Młodej Pary

Dysponujemy apartamentem dla nowożeńców z dużym łóżkiem małżeńskim oraz tarasem, z którego rozpościera się piękny widok.

Elegancka sala balowa

wedding-2

Posiadamy reprezentacyjną salę balową o wysokości siedmiu metrów, ozdobioną efektownymi kryształowymi żyrandolami. Jednorazowo możemy zorganizować przyjęcie na maksymalnie 300 osób.


Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 12 komfortowych pokoi z łazienkami oraz jeden apartament dla nowożeńców. Obiekt jest monitorowany i dozorowany przez profesjonalną agencję ochrony. Dysponujemy parkingiem dla wszystkich Gości.

Osoby zainteresowane realizacją uroczystości weselnych w naszym obiekcie, mogą skorzystać z gotowych pakietów menu lub na podstawie listy oferowanych przez nas posiłków mogą stworzyć własne bardziej dla siebie dopasowane. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt e-mail (recepcja@rozany-dwor.pl) lub telefoniczny pod nr 510-486-285.